Kadeřnické proměny

V této proměně jsme na přání klientky zachovali přirozenou barvu a délku vlasů. Pouze jsme prostříhali a zkrátili konečky. Klienta si nepřála experimentovat, zvolili jsme pouze vyfoukání lehce kudrnatých vlasů do rovna.

Přání mladého sympatického klienta bylo, krátký, nenáročný, dobře vypadající střih. Vlasy jsme od krku až po strany zkrátili do ztracena, horní část lehce zastřihli, důraz se kladl na prostříhání hustoty vlasů. Na finální styling byla použita matující pasta pro vzdušnost účesu.

Odrostlý melír jsme doplnili ve stejně barevném tónu, roztřepené konečky zastřihli pro bohatší vzhled a vznikl nám krásný jarní odstín.

Pravidelná údržba, zastřižení konečků. Vyfoukáno do hladka. Klientka má krásnou přirozenou barvu, vlas není potřeba barvit, pouze jsme doporučili vhodnou regeneraci, která byla použita jak v salonu, tak je vhodná i pro domácí použití.

Klientka přišla s prosbou vlasy pouze zregenerovat a módně vyfoukat na společenskou událost, zvolili jsme mladistvé vlny, hodící se k jejím šatům na večer.

Nažloutlý odstín vlasů jsme promelírovali v kombinaci světle hnědé a blond, pro přirozenější vzhled. Délku vlasů jsme mírně zkrátili za účelem dosažení požadovaného střihu, který jsme po konzultaci zvolili jednoduchý a vzdušný.

Klientka přišla s vyšisovanými vlasy, bez lesku a se značně roztřepenými konečky. Vlasy jsme nabarvili do zlatavé hnědé a zastřihli pouze v konečkách pro sestříhaný efekt. Následně jsme vlasy vyfoukali do objemu.